Літній відпочинок

Туристично-рекреаційний комплекс «Буковель» – відоме місце гірськолижного відпочинку, знайоме кожному українцю.

Проте відпочинок у Буковелі влітку не менш цікавий: незвичайна краса карпатської природи, захоплюючі екскурсії, водний і гірський екстрим, нові враження.

Отже, ми розкажемо Вам, чим же зайнятися під час літнього відпочинку у Буковелі?

1. Карпатський ранок щиро хочеться присвятити велопрогулянці. Аби надихатися, надивитися, надивуватися…
Саме тому в центрі ГК (нижня станція 2, навпроти фонтану) знаходиться велопрокат.
А якщо ви бажаєте попрактикуватися у велоспорті, то однозначно потрібно звернутися у Bukovel Bike Park. Довжина буковельських трас для велопрогулянок – майже 47 км, а швидкісні траси простягаються на понад чотири кілометри.

2. Родзинкою літнього відпочинку є VODA day&night club. Відпочинковий комплекс може вмістити близько 1000 відпочиваючих одночасно. Понад 1000 комфортних лежаків, VIP-бунгало, ліжка та зручні дивани для компанії.

Тут є :

- всесезонний теплий басейн (глибина 1,5 м, температура 28°C),
- басейн з підігрівом на плавучій терасі (глибина 1,5 м, температура до 26°),
- холодний освіжаючий басейн, глибина 1,2 м, температура 10-12°C,
- тераса Kids paradise з теплим дитячим басейном (глибина 40-80 см, температура 28°C), гірками, дитячим ігровим майданчиком з водними перешкодами,
- басейн з обмежувачем глибини: озерна вода, глибина 1,5 м,
- 10 джакузі під відкритим небом, температура 32-36°C,
- надувний водний парк посеред озера.
Захід сонця, до речі, можна зустріти на добре впорядкованому пляжі чи просто у воді у великому озері (екстримальніше). Це штучне озеро – найбільше в Україні.
А із заходом сонця з п'ятниці до неділі тут починає вирувати нічне життя.
Варто зазначити, що концерти українських та європейських зірок відбуваються на грандіозній плаваючій сцені.

3. У Буковелі є два озера. Одне з них – озеро Молодості - найбільше штучне озеро в Україні з кришталево чистою водою. На ньому Ви можете скористатися безліччю розваг:
• Перше, що вас порадує - обладнаний пляж на гірському озері.
• Шаленці і любителі екстриму знають, що навіть влітку на Буковелі є лижі. Водні! Водні лижі на великому озері - це популярний вид спорту і розвага, суть якого полягає в пересуванні по поверхні води на спеціальної форми лижі на тросі, з'єднаному з катером або іншим плавальним засобом, що забезпечує поступальний рух.
• І знову в "Буковелі" з’явився ще один екстремальний атракціон, який називається "Reverse". Це двомісне крісло, яке висить на тросах. Спочатку воно підіймає вас повільно на висоту до п’ятдесяти метрів, а потім різко відчипається і летить на великій швидкості до базової станції.
• Ще один, не менш вражаючий атракціон - BikeZip, який дає можливість покататися по канатній дорозі, протягненій через озеро Молодості та насолодитися панорамою Карпат Загальна довжина одного проїзду - 560м.
Роуп-джампінг
Адреналінована вежа в Буковелі - це найвища станція для роуп-джампінгу в Україні. Висота вежі - 28м.
Неймовірні відчуття від вільного падіння та вибух емоцій гарантовано.
Маятник - це найбільша в Україні гойдалка. Це швидкісний політ з висоти дев’ятиповерхового будинку над озером Молодості. Цей стрибок ви не зможете забути. І найбільш ексклюзивна деталь - можливість стрибнути удвох одночасно.
Гідроцикли. Гідроцикли постійно привертають увагу відпочиваючих. Бо це швидкі та зручні водні засоби для відпочинку. Щоб навчитися керувати гідроциклом, не треба багато часу, саме це робить їх дуже популярними на більшості водойм. Поїздку на гідроциклі можна порівняти з поїздкою на мотоциклі, однак поїздка на водному мотоциклі набагато безпечніша.

І це ще не всі розваги під час літнього відпочинку у Буковелі

4. Найдовший тролей України
Довжина тролею "Буковель" становить 1130 метрів з перепадом висоти більш ніж 190 м! Атракціон має 3 лінії, належить до 10-ки найдовших в Європі і є найдовшим в Україні!

5. Оглядовий витяг
ЯкщоВи в горах вперше, обов'язково огляньте місцеві околиці з повітряного простору. Для цього досить комфортно всістися в кабінку підйомника і, затамувавши подих, споглядати незвичайну красу величних гір

6. Спортивні майданчики
Футбол, волейбол, баскетбол, великий теніс - відкриті спортивні площадки біля рецепції.

7. Екскурсії

Замовляючи тур, ви отримуєте найкращу організацію відпочинку.

8. Екстрим-парк (або мотузковий парк) – це система дерев’яних платформ, взаємопов’язаних атракціонів: підвісні лінії перешкод, канатні тарзанки, сходи, мости і гойдалки, закріплені на висоті 1,5-6 метрів над землею.

9. Якщо Ви прагнете вітру в лице і фонтану адреналіну в кров, то подорожі на квадроциклах – задоволення саме для Вас!
Наші маршрути – це насолода для тих, хто знає ціну гірському екстриму.
Ви отримаєте справжній драйв, долаючи серпантинні гірські дороги і круті підйоми та відчуєте неймовірне задоволення від самостійного керування квадроциклом і від своїх маленьких та великих перемог.

10. Хайкінг/Треккінг – різновид пішохідного туризму (рекреаційний, а не спортивний туризм), сучасне явище, розвинуте в багатьох країнах світу.
Це похід з оздоровлюючими і пізнавальними цілями по обладнаним і промаркованим маршрутам (як в гірській місцевості так і на площині (долини, пустелі, плато тощо). Маршрути проходять у мальовничих місцях, де можна «поєднатись» з природою / краєвидами / лісами / озерами.
Маркування дозволяє туристам самостійно обирати шляхи, тривалість, складність і суть маршруту і не потребує допомоги гіда/провідника.

Всіх бажаючих отримати безліч позитивних емоцій, комфортні умови,
гідний рівень обслуговування комплекс
«У Галини» запрошує на відпочинок  в будь-який час року.