Відпочинок в Буковелі взимку

1. ТК «Буковель» запрошує на катання на гірських лижах чи сноуборді. До ваших послуг 16 сучасних підйомників і близько 60 кілометрів ретельно підготовлених трас, 100% з яких обладнаних найсучаснішими системами засніження.

Прямо на місці Вам запропонують всю необхідну екіпіровку для лижника, а також підберуть оптимальний вид спуску.

Для цього в Карпатах є спеціалізовані траси різних видів складності, для досвідчених лижників і навіть для юних підкорювачів вершин - дітей. Відпочинок в Буковелі взимку - це не тільки цікаво, а й дуже корисно.

Лижний спорт, крім фізичного зміцнення здоров'я, допомагає відмінно розслабитися, отримати відчуття невагомості, легкості і свободи. Якщо Ви любите адреналін і екстрим, обов'язково спробуйте покататися на сноуборді. Ще одна порція адреналіну і нових вражень Вам гарантована!

2.Взимку "VODA club" працює в форматі SPA

  • Всесезонний теплий басейн: глибина 1.5 м, температура 32-34ºC;
  • 4 джакузі під відкритим небом, температура 32-36ºC;
  • середземноморська сауна, 55-60ºC, вологість - 55%;
  • фінська сауна, 80-110°С, 10-15% вологість, виконана з канадського кедра;
  • римська парна, 35-40°С, вологість 98-100%;
  • соляна печера, 22-24ºC, вологість 50-60%.

3. Вперше в Україні на території «Буковелю» створено санну трасу.

На Вас чекає близько трьох кілометрів нової освітленої траси для захоплюючих віражів та неймовірних вражень!

Місце розташування санної траси  - траса 14 В (витяг №14). Санки входять у вартість абонемента, використання власних санок заборонено.

4. Сноутюбінг - альтернатива катанню на санках.

5. Найдовший тролей України

Довжина тролею "Буковель" становить 1130 метрів з перепадом висоти більш ніж 190 м! Атракціон має 3 лінії, належить до 10-ки найдовших в Європі і є найдовшим в Україні!

 6. Маятник - це найбільша в Україні гойдалка.

Це швидкісний політ з висоти дев’ятиповерхового будинку над озером Молодості. Цей стрибок ви не зможете забути. І найбільш ексклюзивна деталь - можливість стрибнути удвох одночасно.

7. Роуп-джампінг

 Адреналінова вежа в "Буковелі" - це найвища станція для роуп-джампінгу в Україні. Висота вежі 28 метрів. Ідеальна для любителів гострих відчуттів. Неймовірні відчуття від вільного падіння та вибух емоцій гарантовано.

І це ще не всі розваги під час зимового відпочинку у Буковелі

8. Reverse

 І знову в "Буковелі" з’явився ще один екстремальний атракціон. Це двомісне крісло, яке висить на тросах. Спочатку воно підіймає вас повільно на висоту до п’ятдесяти метрів, а потім різко відчипається і летить на великій швидкості до базової станції.

 9."Bikezip" - це можливість покататися на велосипеді по канатній дорозі, протягненій через озеро Молодості та насолодитися панорамним виглядом Карпат! Загальна довжина одного проїзду 560 м.

10.Прогулянки на собачих упряжках.

11. Ковзанка - єдина ковзанка, безпосередньо в Карпатах, під відкритим небом із чистим гірським повітрям, розташована біля розважального центру «Бука». 

12. Оглядовий витяг.

ЯкщоВи в горах вперше, обов'язково огляньте місцеві околиці з повітряного простору. Для цього досить комфортно всістися в кабінку підйомника і, затамувавши подих, споглядати незвичайну красу величних гір.

 13. Буковельський ярмарок - вже вкотре поспіль у «Буковелі» стартував ярмарок, який триватиме доки сніговий покрив не зміниться на суцвіття кульбаб, а поки що всі охочі зможуть скуштувати смачні карпатські страви, традиційні настоянки та випічку у зимовій країні. А настрій свята створюватимуть українські гурти та колективи, які вже стали забавою як для дітей, так і для дорослих.

14. Квадроцикли та снігоходи. Запрошуємо Вас унікально провести зимовий відпочинок у "Буковелі" керуючи снігоходом чи квадроциклом на гусеницях по гірських вершинах Карпат. Спеціально розроблені маршрути та підготовлені траси складені таким чином, щоб побачити мальовничі пейзажі гір та отримати яскраві незабутні емоції.

Всіх бажаючих отримати безліч позитивних емоцій, комфортні умови,
гідний рівень обслуговування комплекс
«У Галини» запрошує на відпочинок  в будь-який час року.